+48 22 213 91 30         biuro@praktycybiznesu.org

OZE FINDER – Informacje

OZE FINDER – Informacje
24
paź

POBIERZ APLIKACJĘ OZE FINDER I POZNAJ SZCZEGÓŁY DOFINANSOWANIA DO ZAKUPU URZĄDZEŃ OZE – PROGRAM “CZYSTE POTWIETRZE”

 

Aplikacja OZE FINDER została stworzona z myślą o inwestorach idywidualnych i wykonawcach, którzy aktualnie poszukują informacji dotyczących różnego rodzaju dofinansowania i dotacji do zakupu urządzeń wykorzystujących odnawialne źródła energii, takich jak pompy ciepła, panele fotowoltaiczne i kolektory słoneczne. W aplikacji w dziale AKTUALNOŚCI, znajdziesz informacje między innymi na temat aktualnego PROGRAMU CZYSTE POWIETRZE oraz innych form dofinansowania.

Aplikacja OZE FINDER, to świetne rozwiązanie również dla instytucji, projektantów i handlowców, gdyż znajdziesz tam informacje na temat:

  • produktów poszczególnych producentów w zakresie OZE
  • certyfikowanych wykonawców OZE
  • punktów sprzedaży OZE
  • instytucji udzielających dotacji i kredytów na instalacje OZE

Oprócz aktualnych informacji dotyczących dotacji OZE w dziale NOWOŚCI PRODUKTOWE znajdziesz informacje o nowych produktach na rynku w zakresie pomp ciepła, paneli fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych, rekuperatorów, itp.

Jeśli poszukujesz namiarów czy to do instytucji udzielających dofinansowania, czy firm które pomogą Ci napisać wniosek to polecamy dział BAZA FIRM, gdzie znajdziesz kontakt telefoniczny i mailowy również do certyfikowanych wykonawców OZE i producentów urządzeń odnawialnych źródeł energii – pompy ciepła, panele fotowoltaiczne, panele słoneczne, gruntowe wymienniki ciepła, itd. Cała baza jest zbudowana w podziale na poszczególne województwa, aby ułatwić wyszukanie potrzebnych informacji i danych kontaktowych do sklepów i hurtowni zajmujących się sprzedażą urządzeń OZE.

Tak więc wszystko na temat odnawialny źródeł energii w jednym miejscu znajdzie w aplikacji OZE FINDER 

Aplikacja jest bezpłatna i nie ma dostępu do tożsamości użytkownika i żadnych danych w telefonie, możesz więc z niej korzystać z bez obaw, że będziesz otrzymywać reklamy. Dajemy Ci pełny komfort użytkowania.

Jeśli powyższe informacje wydają Ci się interesujące, to dzieli Cię już tylko jeden krok, aby w pełni korzystać z funkcjonalności i korzyści oferowanych przez aplikację OZE FINDER.

Kliknij w przycisk poniżej i przejdź bezpośrednio do aplikacji w Google Play i BEZPŁATNIE zainstaluj OZE FINDER – wszystkie dane będą  „zawsze pod ręką”.

 

googleplay_pobierz

 

Z JAKIMI SYSTEMAMI APLIKACJA WSPÓŁPRACUJE?

Aplikację możesz zainstalować na telefonie lub tablecie z systemem ANDROID, czyli ponad 80% telefonów, m.in. Samsung, Sony, Huawei,

Twórcą aplikacji jest FUNDACJA PRAKTYKÓW BIZNESU

Jeśli masz pytania napisz do nas na adres: biuro@praktycybiznesu.org