+48 22 213 91 30         biuro@praktycybiznesu.org

Daj się znaleźć klientowi?

OPIS SZKOLENIA

Celem szkolenia jest wsparcie wykonawców w skutecznym pozyskaniu zleceń na swoje usługi poprzez dostarczenie im wiedzy rynkowej oraz rozwój ich umiejętności w tym zakresie. Uczestnicy dowiedzą się m.in. tego:

Jak Klienci poszukują instalatorów? – wnioski z przeprowadzonych badań

Jakie kryteria Klienci biorą pod uwagę weryfikując wykonawcę przed zleceniem mu pracy?

Jaki jest profil idealnego wykonawcy w opinii Klientów?

Czy warto się reklamować w prasie, Internecie, jeśli tak to w jakich mediach?

Na ile ja i moja firma jesteśmy przygotowani do tego, aby skutecznie pozyskiwać i zaspokoić oczekiwania i potrzeby Klientów do których adresuję swoje usługi?

Autodiagnoza i zindywidualizowanie własnych przewag konkurencyjnych oraz określenie obszaru zmian w zakresie obsługi Klienta. Kto jest moim idealnym Klientem i jak do niego dotrzeć? Jak wykorzystać zadowolonych Klientów do pozyskiwania kolejnych?

NAJBLIŻSZE TERMINY

Informacje pojawią się wkrótce

KOSZT SZKOLENIA

Informacje pojawią się wkrótce

PROCES REJESTRACJI

Wypełnij formularz rejestracyjny podając wszystkie dane.

Po wypełnieniu formularza dostaniesz mail potwierdzającego rejestrację oraz dane do przelewu wpisowego w wysokości  zł.

Bardzo prosimy o przelanie opłaty rejestracyjnej zaraz po wypełnieniu formularza.

Otrzymasz od nas powiadomienie o zaksięgowaniu dokonanej wpłaty.

Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz maila ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi miejsca i godziny rozpoczęcia konferencji.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
    Skąd dowiedzieli się Państwo o szkoleniach organizowanych przez Fundację Praktyków Biznesu:


    Akceptuję Warunki Uczestnictwa

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu realizacji zamówienia przez Fundację Praktyków Biznesu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Oświadczam, że zostałem poinformowany, że podanie moich danych osobowych ma charakter dobrowolny oraz, że przysługuje mi prawo do wglądu do nich, jak również możliwość ich poprawiania.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie na wskazany adres poczty elektronicznej informacji handlowych pochodzących od Fundacji Praktyków Biznesu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach handlowo-marketingowych przez Fundację Praktyków Biznesu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Oświadczam, że zostałem poinformowany, że podanie moich danych osobowych ma charakter dobrowolny oraz, że przysługuje mi prawo do wglądu do nich, jak również możliwość ich poprawiania. (PAŃSTWA DANE NIE BĘDĄ PRZEKAZYWANE INNYM PODMIOTOM)

    captcha