+48 22 213 91 30         biuro@praktycybiznesu.org

Jak prowadzić rozmowę przez telefon?

Techniki sprzedaży – Jak prowadzić rozmowę przez telefon?
6
lis

Techniki sprzedaży – Jak prowadzić rozmowę przez telefon?

Rozmowa telefoniczna z potencjalnym Klientem, którego chcesz zainteresować swoim produktem, usługą, czy po porostu chcesz nawiązać współpracę,  to jeden z podstawowych elementów pracy każdego handlowca. Skupienie na sobie uwagi rozmówcy, zaciekawienie go własną ofertą, odpieranie zastrzeżeń, czy wreszcie uzyskanie zobowiązania to wielkie wyzwania, którym sprostać pomagają techniki sprzedaży.

Jest to jeden z elementów, który wykonanie wielu handlowców odpycha od siebie tak długo, jak to tylko możliwe. Wiele osób ma milion powodów i wymówek, aby nie dzwonić. Zawsze znajdzie się jakaś pilna lub wystarczająco  ważna sprawa, aby się usprawiedliwić przed sobą lub szefem.

Jeśli jednak chcesz osiągać sukcesy w sprzedaży, nigdy od tego nie uciekniesz. Zamiast unikania – podejmij wyzwanie, sam dla siebie, dla swojej satysfakcji i dla Twoich własnych wyników sprzedażowych. Zacznij od pozyskania wiedzy dotyczącej komunikacji, wywierania wpływu oraz poznaj techniki sprzedaży. A potem trenuj, oceniaj się, koryguj i znów trenuj. Rób to systematycznie, rób to dobrze, a na efekty nie trzeba będzie długo czekać.

My ze swojej strony oferujemy Ci praktyczną pomoc, dając kluczowe wskazówki jak należy to robić właściwie, aby Twoje działania jak najszybciej przyniosły Ci widoczne rezultaty. Znając i stosując skuteczne techniki sprzedaży wkrótce polubisz kontakt telefoniczny z Twoimi klientami i staniesz się niezwykle skutecznym handlowcem, czego szczerze Ci życzymy.

Bo pamiętaj, że aby mieć efekty wcale nie trzeba ciężej pracować, ale lepiej, mądrzej.

Zatem dla tych, którzy chcą podjąć wyzwanie pracy nad swoimi umiejętnościami przygotowaliśmy poradnik, w którym dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem o tym, jak prowadzić skuteczną rozmowę sprzedażową przez telefon. Ten podręcznik został napisany na podstawie wielu lat doświadczeń w zakresie prowadzenia sprzedażowych rozmów telefonicznych, tak więc wszystkie prezentowane rozwiązania są sprawdzone i na pewno działają.

Sięgając po podręcznik dowiesz się z niego:

  • Jak przygotować się do rozmowy telefonicznej,
  • Jak wzbudzić zainteresowanie Klienta, aby chciał poznać Twoją ofertę,
  • Jak osiągnąć cel pomimo oporu rozmówcy,
  • Jak uzyskać zobowiązanie/zamówienie

W poradniku znajdziesz liczne przykłady, wskazówki  oraz dobre rady, tak więc ściągnij plik, korzystaj i zacznij działać już dziś !

 

Podaj swój adres e-mail i pobierz PORADNIK     


    Dodatkowo zobacz VideoPoradnik