+48 22 213 91 30         biuro@praktycybiznesu.org

Innowacyjna platforma do rekrutacji PROXEA

Innowacyjna platforma do rekrutacji PROXEA
15
lip

Innowacyjna platforma rekrutacyjna PROXEA

Prezentujemy Państwu innowacyjne narzędzie do kompleksowego zarządzania procesem rekrutacji i sprawdzania trafności kandydatów na stanowisko pracy

 

Podstawę platformy PROXEA tworzą trzy główne moduły umożliwiające kompleksowy proces realizacji rekrutacji i badania kompetencji kandydatów i pracowników. Oprócz głównych funkcji takich jak baza kandydatów, czy edytor ogłoszeń wzbogaciliśmy to narzędzie o dodatkowe funkcjonalności typu możliwość prowadzenia badań kompetencji i tworzenia testów rekrutacyjnych. Projektując strukturę systemu, jak również każdą z jego funkcjonalności, kierowaliśmy się kilkoma kluczowymi zasadami, dzięki którym został stworzony system oszczędzający czas i eliminujący ludzkie pomyłki zdarzające się w procesie rekrutacji pracownika lub przy badaniach już zatrudnionych osób. Dodatkowo korzystanie z PROXEA jest banalnie proste i intuicyjne bez zbędnych funkcji, aby używać swojego konta, wystarczy dostęp do Internetu.

Innowacyjna platforma rekrutacyjna PROXEA

Część z korzyści jakie korzyści daje PROXEA:

 • Oszczędza Twój czas, który zwykle przeznaczasz na przeglądanie i sortowanie CV, układanie i sprawdzanie testów oraz komunikację z kandydatami.
 • Oszczędza pieniądze, ponieważ nie będzie konieczności powtarzania procesu rekrutacji, ani płacenia pensji nieodpowiedniej osobie.
 • Ułatwia podjęcie decyzji dotyczącej wyboru kandydata, ponieważ uszeregowuje ich według kryterium zgodności z danym stanowiskiem.
 • Podpowiada, co powinieneś wziąć pod uwagę i zaproponuje jakimi narzędziami możesz daną kompetencję zbadać u swoich kandydatów.
 • Nie musisz się obawiać, czy podczas rekrutacji zbadane zostały wszystkie istotne parametry.
 • Eliminuje błędy, które możesz popełnić na etapie selekcji CV i oceny dopasowania kandydatów na odpowiednie stanowisko.
 • Daje Ci wewnętrzny spokój, gdyż po tak przeprowadzonej rekrutacji masz pewność, że wybrałeś najodpowiedniejszą osobę.
 • Kandydaci aplikują za pomocą formularza bezpośrednio do systemu i za pomocą wyszukiwarki, możesz znaleźć tych najodpowiedniejszych.
 • System umożliwia tworzenie pożądanego profilu kandydata, ponieważ możesz porównać zgodności profilu kandydata  z pożądanym profilem.
 • System umożliwia budowanie własnej bazy kandydatów, tworzenie historii kontaktów i notatek oraz zapewnia dostęp do branżowej bazy kandydatów.

 

Wszystkie główne, jak również uzupełniające narzędzia platformy PROXEA opisujemy

w folderze, który jest do pobrania poniżej.

    

   

  Zachęcamy także do odwiedzenia strony Internetowej PROXEA